Våra kurser

Gå en truckförarutbildning online – betala via Klarna

Köp din webbutbildning här !

Du kommer åt kursen med en gång och du kan jobba från din dator, platta eller mobil. Fr.o.m. inloggningsdatum är materialet tillgängligt i 30 dagar. Därefter måste teori och uppkörning bokas inom 20 dagar. Görs ej detta förfaller kursen. (Gäller kurser inköpta efter den 18/2-16).

Att läsa teoridelen på distans via webben kan vara lösningen för dig som har svårt att pussla ihop utbildningstider som passar alla deltagare. Andra fördelar är uteblivna reseersättningar och mindre svinn när det kommer till personal borta från arbetet. Det teoretiska slutprovet, körövningar och uppkörning sker på era egna truckar i era egna lokaler. I Göteborgsregionen, där vi har egna lokaler med maskiner att köra på, kan vi även ta emot privatpersoner.

33 comments to Gå en truckförarutbildning online – betala via Klarna

Kommentera

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>